Помічник Путіна Сурков пообіцяв підтримувати нового ватажка «ДНР» – ЗМІ

Помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що буде підтримувати Дениса Пушиліна на посаді в.о. «глави ДНР», повідомило 8 вересня донецьке агентство «ДАН», яке контролюють бойовики.

Повідомляється, що Сурков відзначив важливість прийнятих 7 вересня рішень і висловив надію, що Пушилін «продовжить політичний курс його попередника Олександра Захарченка».

7 вересня в угрупованні «ДНР» назвали нового «голову» – ним став «голова парламенту» Денис Пушилін. Попередній ватажок угруповання Олександр Захарченко 31 серпня загинув унаслідок вибуху в ресторані в центрі контрольованого бойовиками Донецька.

Читайте також: Донецький переворот: вказівку з Кремля виконали за лічені години

7 вересня також стало відомо, що угруповання «ДНР» призначило вибори свого лідера на 11 листопада. Рішення про проведення 11 листопада виборів «глави» і «депутатів» напередодні ухвалили і в угрупованні «ЛНР».

Це суперечить Мінським угодам, згідно з якими місцеві вибори на нині непідконтрольних Україні територіях можливі лише після політичного врегулювання конфлікту, у відповідності до українського законодавства та за стандартами ОБСЄ.

Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву, що у випадку проведення голосування його результати будуть «юридично нікчемними, не створюватимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані світовою спільнотою».

Європейський союз засудив наміри щодо проведення виборів в угрупованнях «ДНР» та «ЛНР».

ваша думка про повідомлення: